– Europacupvoetbal 1964/1965 –
 
Europacup I
Europacup II
Jaarbeurssteden Beker
Terug naar overzicht…

– Europacup I –

Finale

Inter Milaan Italië 1-0 Portugal Benfica
San Siro Stadion, Milaan – 27 mei 1965
Toeschouwers: 80.000
 
Halve Finale
Engeland Liverpool Italië Inter Milaan 3-1 0-3 (3-4)
Hongarije Győri Vasas Portugal Benfica 0-1 0-4 (0-5)
Kwartfinale
Italië Inter Milaan Schotland Glasgow Rangers 3-1 0-1 (3-2)
West-Duitsland 1.FC Köln Engeland Liverpool 0-0 0-0 (0-0)
Beslissingswedstrijd in Rotterdam (Liverpool door na muntworp): 2-2
Nederland DWS Amsterdam Hongarije Győri Vasas 1-1 0-1 (1-2)
Portugal Benfica Spanje Real Madrid 5-1 1-2 (6-3)
Tweede Ronde
Italië Inter Milaan Roemenië Dinamo Boekarest 6-0 1-0 (7-0)
Schotland Glasgow Rangers Oostenrijk Rapid Wien 1-0 2-0 (3-0)
Griekenland Panathinaikos West-Duitsland 1.FC Köln 1-1 1-2 (2-3)
Engeland Liverpool België Anderlecht 3-0 1-0 (4-0)
Győri Vasas Bulgarije Lokomotiv Sofia 5-3 3-4 (8-7)
Nederland DWS Amsterdam Noorwegen Lyn Olso 5-0 3-1 (8-1)
Spanje Real Madrid Tsjechoslowakije Dukla Praag 4-0 2-2 (6-2)
Zwitserland La Chaux-de-Fonds Portugal Benfica 1-1 0-5 (1-6)
Eerste ronde
Malta Sliema Wanderers Roemenië Dinamo Boekarest 0-2 0-5 (7-0)
Schotland Glasgow Rangers Joegoslavië Red Star Belgrado 3-1 2-4 (5-5)
Beslissingswedstrijd in Londen: 3-1
Oostenrijk Rapid Wien Ierland Shamrock Rovers 3-0 2-0 (5-0)
Noord-Ierland Glentoran Griekenland Panathinaikos 2-2 2-3 (4-5)
Albanië Partizan Tirana West-Duitsland 1.FC Köln 0-0 0-2 (0-2)
Belgium Anderlecht Italië Bologna 1-0 1-2 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Barcelona (Anderlecht door na muntworp): 0-0
IJsland KR Reykjavik Engeland Liverpool 0-5 1-6 (1-11)
Oost-Duitsland Chemie Leipzig Hongarije Győri Vasas 0-2 2-4 (2-6)
Bulgarije Lokomotiv Sofia Zweden Malmo FF 8-3 0-2 (8-5)
Nederland DWS Amsterdam Turkije Fenerbache 3-1 1-0 (4-1)
Finland Reipas Lahti Noorwegen Lyn Oslo 2-1 0-3 (2-4)
Denemarken B 1909 Odense Spanje Real Madrid 2-5 0-4 (2-9)
Tsjechoslowakije Dukla Praag Polen Gornik Zabrze 4-1 0-3 (4-4)
Beslissingswedstrijd in Duisburg (Dukla Praag door na muntworp): 0-0
Frankrijk Saint-Etienne Zwitserland La Chaux-de-Fonds 2-2 1-2 (3-4)
Luxemburg Aris Bonnevoie Portugal Benfica 1-5 1-5 (2-10)
Italië Inter Milaan Vrij


– Europacup voor Bekerwinnaars –

Finale

West Ham United Engeland 2-0 West-Duitsland 1860 München
 
Halve Finale
Engeland West Ham United Spanje Real Zaragoza 2-1 1-1 (3-2)
Italië Torino West-Duitsland 1860 München 2-0 1-3 (3-3)
Beslissingswedstrijd in Zurich: 0-2
Kwartfinale
Zwitserland Lausanne Sports Engeland West Ham United 1-2 3-4 (4-6)
Spanje Real Zaragoza Wales Cardiff City 2-2 1-0 (3-2)
Italië Torino Joegoslavië Dinamo Zagreb 2-0 0-3 (2-3)
Polen Legia Warschau West-Duitsland 1860 München 2-1 0-1 1-2
Tweede Ronde
Engeland West Ham United Tsjechoslowakije Sparta Praag 2-0 1-2 3-2
Bulgarije Slavia Sofia Zwitserland Lausanne Sports 1-0 1-2 2-2
Beslissingswedstrijd in Rome: 2-3
Portugal Sporting Lissabon Wales Cardiff City 1-2 0-0 1-2
Schotland Dundee FC Spanje Real Zaragoza 2-2 1-2 1-2
Finland Haka Valkeakoski Italië Torino 0-1 0-5 (0-6)
Roemenië Steaua Boekarest Joegoslavië Dinamo Zagreb 1-3 0-2 (1-5)
Polen Legia Warschau Turkije Galatasaray 2-1 0-1 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Warschau: 1-0
Portugal FC Porto West-Duitsland 1860 München 0-1 1-1 (1-2)
Eerste Ronde
België AA Gent Engeland West Ham United 0-1 1-1 (1-2)
Tsjechoslowakije Sparta Praag Cyprus Anorthosis Famagusta 10-0 6-0 (16-0)
Bulgarije Slavia Sofia Ierland Cork Celtic 1-1 2-0 (3-1)
Zwitserland Lausanne Sports Hongarije Honved Boedapest 2-0 0-1 (2-1)
Denemarken Esbjerg FB Wales Cardiff City 0-0 0-1 (0-1)
Malta Valletta Spanje Real Zaragoza 0-3 1-5 (1-8)
Italië Torino Nederland Fortuna ’54 3-1 2-2 (5-3)
Noorwegen FK Skeid Finland Haka Valkeakoski 1-0 0-2 (1-2)
Griekenland AEK Athene Joegoslavië Dinamo Zagreb 2-0 0-3 (2-3)
Roemenië Steaua Boekarest Noord-Ierland Derry City 3-0 2-0 (5-0)
Oostenrijk Admira Vienna Polen Legia Warschau 1-3 0-1 (1-4)
Oost-Duitsland Aufbau Magdeburg Turkije Galatasaray 1-1 1-1 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Wenen (Galatasaray door na muntworp): 1-1
Portugal FC Porto Frankrijk Olympique Lyon 3-0 1-0 (4-0)
Luxemburg Union Luxemburg West-Duitsland 1860 München 0-4 0-6 (0-10)
Portugal Sporting Lissabon Vrij
Schotland Dundee FC Vrij


– Jaarbeurssteden Beker –

Finale

Ferencváros Hongarije 1-0 Italië Juventus
 
Halve Finale
Engeland Manchester United Hongarije Ferencváros 3-2 0-1 (3-3)
Beslissingswedstrijd in Boedapest: 1-2
Spanje Atletico Madrid Italië Juventus 3-1 1-3 (4-4)
Beslissingswedstrijd in Turijn: 1-3
Kwartfinale
Frankrijk RC Strasbourg Engeland Manchester United 0-5 0-0 (0-5)
Hongarije Ferencváros Spanje Athletic Bilbao 1-0 1-2 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Boedapest: 3-0
Italië Juventus Vrij
Spanje Atletico Madrid Vrij
Derde Ronde
Italië AS Roma Hongarije Ferencváros 1-2 0-1 (1-3)
Spanje Athletic Bilbao Schotland Dunfermline Athletic 1-0 0-1 (1-1)
Beslissingswedstrijd in Bilbao: 2-1
Frankrijk RC Strasbourg Spanje Barcelona 0-0 2-2 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Barcelona (Strasbourg door na muntworp): 0-0
Engeland Manchester United Engeland Everton 1-1 2-1 (3-2)
België RFC Luik Spanje Atletico Madrid 1-0 0-2 (1-2)
Italië Juventus Bulgarije Lokomotiv Plovdiv 1-1 1-1 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Turijn: 2-1
Tweede Ronde
Oostenrijk Wiener Sport-Club Hongarije Ferencváros 1-0 1-2 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Boedapest: 0-2
Joegoslavië NK Zagreb Italië AS Roma 1-1 0-1 (1-2)
Schotland Dunfermline Athletic West-Duitsland VfB Stuttgart 1-0 0-0 (1-0)
Spanje Athletic Bilbao België Royal Antwerp FC 2-0 1-0 (3-0)
Schotland Kilmarnock Engeland Everton 0-2 1-4 (1-6)
West-Duitsland Borussia Dortmund Engeland Manchester United 1-6 0-4 (1-10)
Spanje Barcelona Schotland Celtic 3-1 0-0 (3-1)
Zwitserland FC Basel Frankrijk RC Strasbourg 0-1 2-5 (2-6)
Ierland Shelbourne Spanje Atletico Madrid 0-1 0-1 (0-2)
Nederland DOS Utrecht België RFC Luik 0-2 0-2 (0-4)
Roemenië Petrolul Ploiesti Bulgarije Lokomotiv Plovdiv 1-0 0-2 (1-2)
France Stade Francais Italië Juventus 0-0 0-1 (0-1)
Eerste Ronde
Hongarije Ferencváros Tsjechoslowakije Spartak Brno 2-0 0-1 (2-1)
Oostenrijk Wiener Sport-Club Oost-Duitsland SC Leipzig 2-1 1-0 (3-1)
Griekenland Aris Thessaloniki Italië AS Roma 0-0 0-3 (0-3)
Joegoslavië NK Zagreb Oostenrijk Grazer AK 3-2 6-0 (9-2)
Schotland Dunfermline Athletic Zweden Orgryte IS 4-2 0-0 (4-2)
Denemarken B 1913 Odense West-Duitsland VfB Stuttgart 1-3 0-1 (1-4)
West-Duitsland Herta BSC België Royal Antwerp FC 2-1 0-2 (2-3)
Spanje Athletic Bilbao Joegoslavië OFK Belgrado 2-2 2-0 (4-2)
Noorwegen Valerengens IF Engeland Everton 2-5 2-4 (4-9)
West-Duitsland Eintracht Frankfurt Schotland Kilmarnock 3-0 1-5 (4-5)
Zweden Djurgårdens IF Engeland Manchester United 1-1 1-6 (2-7)
West-Duitsland Borussia Dortmund Frankrijk Girondins Bordeaux 4-1 0-2 (4-3)
Portugal Leixoes SC Schotland Celtic 1-1 0-3 (1-4)
Spanje Barcelona Italië AC Fiorentina 0-1 2-0 (2-1)
Frankrijk RC Strasbourg Italië AC Milan 2-0 0-1 (2-1)
Zwitserland FC Basel Luxemburg Spora Luxemburg 2-0 0-1 (2-1)
Zwitserland Servette FC Spanje Atletico Madrid 2-2 1-6 (3-8)
Portugal Os Belenenses Ierland Shelbourne 1-1 0-0 (1-1)
Beslissingswedstrijd in Dublin: 1-2
Spanje Valencia België RFC Luik 1-1 1-3 (2-4)
Denemarken KB Kopenhagen Nederland DOS Utrecht 3-4 1-2 (4-6)
Joegoslavië Vojvodina Novi Sad Bulgarije Lokomotiv Plovdiv 1-1 1-1 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Sofia: 0-2
Turkije Goztepe Roemenië Petrolul Ploiesti 0-1 1-2 (1-3)
Spanje Real Betis Frankrijk Stade Francais 1-1 0-2 (1-3)
België Union St-Gilloise Italië Juventus 0-1 0-1 (0-2)

1963-1964Europacup Voetbal • 1965-1966