– Europacupvoetbal 1962/1963 –
 
Europacup I
Europacup II
Jaarbeurssteden Beker
Terug naar overzicht…

– Europacup I –

Finale

AC Milan Italië 2-1 Portugal Benfica
Wembley, Londen – 22 mei 1963
Toeschouwers: 45.000
 
Halve Finale
Italië AC Milan Schotland Dundee FC 5-1 0-1 (5-2)
Nederland Feyenoord Portugal Benfica 0-0 1-3 (1-3)
Kwartfinale
Turkije Galatasaray Italië AC Milan 1-3 0-5 (1-8)
België Anderlecht Schotland Dundee FC 1-4 1-2 (2-6)
Frankrijk Stade de Reims Nederland Feyenoord 0-1 1-1 (1-2)
Portugal Benfica Tsjechoslowakije Dukla Praag 2-1 0-0 (2-1)
Tweede Ronde
Italië AC Milan Engeland Ipswich Town 3-0 1-2 (4-2)
Turkije Galatasaray Polen Polinia Bytom 4-1 0-1 (4-2)
Bulgarije CDNA Sofia België Anderlecht 2-2 0-2 (2-4)
Portugal Sporting Lissabon Schotland Dundee FC 1-0 1-4 (2-4)
Nederland Feyenoord Hongarije Vasas Boedapest 1-1 2-2 (3-3)
Beslissingswedstrijd in Antwerpen: 1-0
Oostenrijk Austria Wien Frankrijk Stade de Reims 3-2 0-5 (3-7)
Denemarken Esbjerg FB Tsjechoslowakije Dukla Praag 0-0 0-5 (0-5)
Zweden IFK Norrköping Portugal Benfica 1-1 1-5 (2-6)
Eerste ronde
Italië AC Milan Luxemburg US Luxemburg 8-0 6-0 (14-0)
Malta Floriana Engeland Ipswich Town 1-4 0-10 (1-14)
Roemenië Dinamo Boekarest Turkije Galatasaray 1-1 0-3 (1-4)
Polen Polinia Bytom Griekenland Panathinaikos 2-1 4-1 (6-2)
Bulgarije CDNA Sofia Joegoslavië Partizan Belgrado 2-1 4-1 (6-2)
Spanje Real Madrid België Anderlecht 3-3 0-1 (3-4)
Ierland Shelbourne Portugal Sporting Lissabon 0-2 1-5 (1-7)
Schotland Dundee FC West-Duitsland 1. FC Köln 8-1 0-4 (8-5)
Zwitserland Servette Nederland Feyenoord 1-3 3-1 (4-4)
Beslissingswedstrijd in Dusseldorf: 1-3
Noorwegen Fredrikstad FK Hongarije Vasas Boedapest 1-4 0-7 (1-11)
Oostenrijk Austria Wien Finland HIFK Helsinki 5-3 2-0 (7-3)
Oost-Duitsland Vorwärts Berlin Tsjechoslowakije Dukla Praag 0-3 0-1 (0-4)
Noord-Ierland Linfield Denemarken Esbjerg FB 1-2 0-0 (1-2)
Zweden IFK Norrköping Albanië Partizan Tirana 2-0 1-1 (3-1)
Frankrijk Stade de Reims Vrij
Portugal Benfica Vrij

– Europacup voor Bekerwinnaars –

Finale

Tottenham Hotspur Engeland 5-1 Spanje Atletico Madrid
 
Halve Finale
Joegoslavië OFK Belgrado Engeland Tottenham Hotspur 1-2 1-3 (2-5)
West-Duitsland 1. FC Nürnberg Spanje Atletico Madrid 2-1 0-2 (2-3)
Kwartfinale
Tsjechoslowakije Slovan Bratislava Engeland Tottenham Hotspur 2-0 0-6 (2-6)
Joegoslavië OFK Belgrado Italië Napoli 2-0 1-3 (3-3)
Beslissingswedstrijd in Marseille: 3-1
West-Duitsland 1. FC Nürnberg Denemarken Boldklubben 1909 1-0 6-0 (7-0)
Botev Plovdiv Spanje Atletico Madrid 1-1 0-4 (1-5)
Eerste Ronde
Engeland Tottenham Hotspur Schotland Glasgow Rangers 5-2 3-2 (8-4)
Zwitserland Lausanne Sports Tsjechoslowakije Slovan Bratislava 1-1 0-1 (1-2)
Hongarije Ujpesti Dozsa Italië Napoli 1-1 1-1 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Lausanne: 1-3
Joegoslavië OFK Belgrado Noord-Ierland Portadown 5-1 2-3 (7-4)
Frankrijk AS Saint-Etienne West-Duitsland 1. FC Nürnberg 0-0 0-3 (0-3)
Oostenrijk Grazer AK Denemarken Boldklubben 1909 1-1 3-5 (4-6)
Ierland Shamrock Rovers Bulgarije Botev Plovdiv 0-4 0-1 (0-5)
Spanje Atletico Madrid Malta Hibernians Paola 4-0 1-0 (5-0)
Voorronde
Schotland Glasgow Rangers Spanje FC Sevilla 4-0 0-2 (4-2)
Zwitserland Lausanne Sports Nederland Sparta Rotterdam 3-0 2-4 (5-4)
Wales Bangor City Italië Napoli 2-0 1-3 (3-3)
Beslissingswedstrijd in London: 1-2
Hongarije Ujpesti Dozsa Polen Zaglebie Sosnowiec 5-0 0-0 (5-0)
Joegoslavië OFK Belgrado Oost-Duitsland Chemie Halle 2-0 3-3 (5-3)
Frankrijk AS Saint-Etienne Portugal Vitoria Setubal 1-1 3-0 (4-1)
Luxemburg Alliance Dudelange Denemarken Boldklubben 1909 1-1 1-8 (2-9)
Roemenië Steaua Boekarest Bulgarije Botev Plovdiv 3-2 1-5 (4-7)
Malta Hibernians Paola Griekenland Olympiakos Piraeus Olympiakos zegt af
Engeland Tottenham Hotspur Vrij
Tsjechoslowakije Slovan Bratislava Vrij
Noord-Ierland Portadown Vrij
West-Duitsland 1. FC Nürnberg Vrij
Oostenrijk Grazer AK Vrij
Ierland Shamrock Rovers Vrij
Spanje Atletico Madrid Vrij

– Jaarbeurssteden Beker –

Finale

Joegoslavië Dinamo Zagreb Spanje Valencia 1-2 0-2 (1-4)
 
Halve Finale
Spanje Valencia Italië AS Roma 3-0 0-1 (3-1)
Hongarije Ferencváros Joegoslavië Dinamo Zagreb 0-1 1-2 (1-3)
Kwartfinale
Spanje Valencia Schotland Hibernian 5-0 1-2 (6-2)
Italië AS Roma Joegoslavië Rode Ster Belgrado 3-0 0-2 (3-2)
Hongarije Ferencváros Roemenië Petrolul Ploiesti 2-0 0-1 (2-1)
West-Duitsland Bayern München Joegoslavië Dinamo Zagreb 1-4 0-0 (1-4)
Tweede Ronde
Spanje Valencia Schotland Dunfermline Athletic 4-0 2-6 (6-6)
Beslissingswedstrijd in Lissabon: 1-0
Nederland Utrecht XI Schotland Hibernian 0-1 1-2 (1-3)
Joegoslavië Rode Ster Belgrado Spanje FC Barcelona 3-2 0-1 (3-3)
Beslissingswedstrijd in Nice: 1-0
Spanje Real Zaragoza Italië AS Roma 2-4 2-1 (4-5)
Italië Sampdoria Hongarije Ferencváros 1-0 0-6 (1-6)
Roemenië Petrolul Ploiesti Oost-Duitsland Leipzig XI 1-0 0-1 (1-1)
Beslissingswedstrijd in Boedapest: 1-0
West-Duitsland Bayern München Ierland Drumcondra FC 6-0 0-1 (6-1)
Joegoslavië Dinamo Zagreb België Union St-Gilloise 2-1 0-1 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Linz: 3-2
Eerste Ronde
Spanje Valencia Schotland Celtic 4-2 2-2 (6-4)
Engeland Everton Schotland Dunfermline Athletic 1-0 0-2 (1-2)
Nederland Utrecht XI West-Duitsland Tasmania Berlijn 3-2 2-1 (5-3)
Schotland Hibernian Denemarken Kopenhagen XI 4-0 3-2 (7-2)
Oostenrijk Rapid Wien Joegoslavië Rode Ster Belgrado 1-1 0-1 (1-2)
Portugal Belenenses Spanje FC Barcelona 1-1 1-1 (2-2)
Beslissingswedstrijd in Barcelona: 2-3
Noord-Ierland Glentoran Spanje Real Zaragoza 0-2 2-6 (2-8)
Turkije Altay Italië AS Roma 2-3 1-10 (3-13)
West-Duitsland Viktoria Köln Hongarije Ferencváros 4-3 1-4 (5-7)
Italië Sampdoria Luxemburg Aris Bonnevoie 1-0 2-0 (3-0)
Joegoslavië Vojvodina Novi Sad Oost-Duitsland Leipzig XI 1-0 0-2 (1-2)
Roemenië Petrolul Ploiesti Tsjechoslowakije Spartak Brno 4-0 1-0 (5-0)
Zwitserland Basel XI West-Duitsland Bayern München 0-3 [1]
Ierland Drumcondra FC Denemarken Odense XI 4-1 2-4 (6-5)
Frankrijk Olympique Marseille België Union St-Gilloise 1-0 2-4 (3-4)
Portugal FC Porto Joegoslavië Dinamo Zagreb 1-2 0-0 (1-2)

1961-1962Europacup Voetbal1963-1964
 


#01: Basel XI trok zich na de eerste wedstrijd terug.